Něco málo o mně!

3. ledna 2018 v 15:35 |  Blog
Ahojky všichni,

to jak se jmenuji raději vynecháme, radši Vám řeknu něco důležitějšího o sobě.

Jsem mladá 20letá holka, která se ztrácí ve svém životě. Leckdo by mi záviděl spoustu věcí, myslím si však, že není důvod. Mám ráda spoustu věcí (hlavně uměleckých a co se zvířat týče) jako je kreslení, malování, tvoření, povídání s normálně-nenormálními lidmi, ráda rozdávám lásku ale nesnažte se mě naštvat, to se pak neznám. Jsem člověk, který je schopen pro vyplnění cíle jít i přes mrtvoly (doslova). Ráda jím, pro dobré jídlo bych zabíjela.

Dá se říct, že jsem začala tou lepší stránkou. Avšak mám i záporné vlastnosti, které mi život dost komplikují. Jsem holka, která sice ráda komunikuje s lidmi ale na druhou stranu se hrozně bojí nové lidi poznat. Psaní životopisu pro mě není problém ale poslat ho někam? To už je otázka několika denního donucování, trápení, stresování a přesvědčování. Nejhorší však je, že jsem hrozný pesimista, není pro mě žádné věci, kterou bych viděla optimisticky. Má to své pro a proti. Když se něco špatného stane, nejsem z toho pak nešťastná a když se stane něco dobrého, mám pak z toho větší radost něž kdokoli jiný. Mé sebevědomí chátrá a podceňování je u mě na prvním místě. Pořád si říkám, že něco nezvládnu i když je to nakonec opak. Dalším problémem (což nebudu jediná) je můj orientační smysl. Jsem schopná se ztratit i před vlastní chatou a navigovat po telefonu pomocí krav které stojí opodál.

Vždy jsem měla pocit, že vím, co bych chtěla dělat. Po skončení střední školy jsem chtěla být účetní, mám sice několik let stále před sebou ale stále pochybuji, že by se můj sen někdy splnil (no jo opět pesimista). Ráda bych se s Vámi dělali o články ze života a nějakou vlastní tvorbu. Budu ráda za každé i hloupé dotazy :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Mrtvá Duše Mrtvá Duše | Web | 3. ledna 2018 v 17:57 | Reagovat

mne je 21 jinak jsme na tom úplně stejně jak tak čtu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama