Žiju si svůj sen!

Pátek v 15:19 |  Blog
Mým snem bylo od prvního ročníku střední školy stát se účetní. Dříve jsem dělala na velkoobchodě, avšak nebylo to to pravé ořechové, a proto jsem měla k té práci jistou nechuť. Nedokázala jsem dělat to, co nebyl můj sen, nebo to nesloužilo k naplnění mého snu. Jít za svým snem je důležité, tak si do toho nenechte kecat, OD NIKOHO.
I když už jsem začínala věřit, že práce účetní mi prostě není souzena, i tak jsem to dál nevzdávala a bojovala. Tak moc jsem věřila, že jednou se mi sen splní, až mě jednoho dne hvězdy vyslyšely. Konečně jsem byla opravdu šťastná. Získala jsem práci, kterou by holka v mém věku a při mé praxi nikdy nedostala.

"Štěstí přeje připraveným."

Jak to tedy vlastně bylo?
Firma sháněla na rychlo někoho schopného, kdo se nebojí nových věcí a práce a k tomu všemu práce účetní. Po pohovoru jsem měla ještě pár dalším schůzek, když mi ale pan ředitel jisté firmy zavolal, neváhala jsem a hned druhý den nastoupila.

Důvod proč vybrali právě mně?
U pohovoru nebyly žádné testy, jako v ostatních firmách, tedy alespoň co se vědomostní stránky týče. Při pohovoru mi pan ředitel ukazoval různé tabulky, výpočty atd. Neměla jsem tušení co to je, ale zachovala jsem klidnou hlavu (šlo to jedním uchem dovnitř a druhým hned ven). Díky tomu poznal, že se nebojím učit nové věci a byla jsem přijata.
Dnes jsem ve firmě půl roku a stále jsem spokojená a to jen díky tomu, že žiju svůj sen.

"Jdi za svým snem a vesmír ti otevře dveře tam, kde byly pouze zdi."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slunecnyden slunecnyden | Web | Včera v 14:14 | Reagovat

Gratuluji. Zvítězila jsi. Dosáhla jsi svého snu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama